Телефон +38(097)745 35 15
Адрес м. Черкаси, вул. Гоголя 255
E-mail albionsvit@gmail.com

З 25.01.21 магазини "Альбіон" починають роботу!

З понеділка 25.01.21 починають працювати всі магазини "Альбіон"! Запрошуємо всіх наших клієнтів до нас! Такий самий великий асортимент якісного європейського одягу та взуття!  

Нові завози осінього одягу та взуття

Запрошуємо в магазини "Альбіон" на нові завози осінього асортименту!  Великий вибір дитячого та дорослого одягу та взуття!

1 серпня в магазин "Альбіон" за адресою Гоголя, 255 в продаж надійшли вироби із срібла та монети різних країн та років!

Запрошуємо наших покупців, які люблять ексклюзивні дрібниці, відвідати відділи наших магазинів за адресою Гоголя, 255 . Вироби із срібла 925 проби: прикраси, сережки, браслети та інше у великому асортименті за фіксованими цінами. А також монети різних країн, можливо рідкісні! Приходьте, чекаємо!

Завози купальників!

Запрошуємо на нові завози купальників категорії секонд хенд в магазинах Черкасс! Великий вибір, европейська якість! Гоголя, 255; Смілянська,46; Вернигори,4; Дашкевича, 34; Сумгаїтська, 33.  

Зміна категорії товару в магазині "Альбіон" бул. Шевченка, 239 на ексклюзив.

В магазині "Альбіон" за адресою бул. Шевченка,239 з 28 травня змінюється категорія товару з секонд хенда на есклюзив.  Запрошуємо вас 28 травня до нас на завоз! Великий вибір одягу та взуття літнього асортименту! Нові та в ідеальному стані речі европейської якості!

Завози товару літнього асортименту та купальників!

В магазинах "Альбіон" вже надійшли в продаж одяг та взуття літнього асортименту і кросівки! Також величезний вибір купальників в магазинах за адресами: Гоголя,255, Дашкевича,34, Смілянська,46, Сумгаїтська,24/1, Вернигори,4. На наступному тижні будуть завози купальників: 27.05- Шевченка,239, Сумгаїтська, 33. 29.05- Сумгаїтська,67/1.

Відкриття магазинів "Альбіон" 11 травня!

Увага! 11 травня поновлюють роботу всі магазини "Альбіон" в м. Черкаси та області! Запрошуємо всіх наших клієнтів на шопінг!  

Відкриття магазинів "Альбіон"відтерміновується!

Відкриття магазинів "Альбіон" переноситься в звязку з непорозуміннями щодо пом’якшення карантину.. Сподіваємось, що 11 травня ми зможемо відкритися!

Відкриття магазинів "Альбіон" в м.Черкаси - 1 травня!!!

Запрошуємо всіх покупців в наші магазини! Ми відновлюємо роботу  1 травня!!! 

Заходи на час карантину!

З метою запобігання розповсюдження вірусу COVID-19 рішенням органів влади магазини Альбіон в м. Черкаси зачиняються з 17.03. Про дати відкриття повідомимо на сайті.

Нові завози в Новому Році!

Скучили за новими завозами? Після змін в графіках завозів на Новорічні свята ми повертаємось до звичних завозів! Повні оновлення товару в магазинах "Альбіон" за зручними графіками! Якісний європейський одяг в широкому асортименті! Запрошуємо за обновками. 

З Новим Роком!

Вітаємо з Новим Роком та Різдвом всіх наших клієнтів! Бажаємо багато щастя, вдачі, посмішок, тепла та світла!

Зміни в завозах на Новорічні Свята!

Шановні покупці! На Новорічні свята в наших магазинах відбудуться зміни в графіках завозів! Запитуйте детальнішу інформацію у продавців!

Змінилася категорія товару в магазині "Альбіон" Шевченка,239

З листопада місяця в магазині Альбіон за адресою Шевченка, 239 змінено категорію товару з ексклюзиву на секонд хенд. Відтепер більш доступні одяг та взуття за низькими цінами з Європи! Широкий вибір! Ласкаво просимо! 

Увага! Завози карнавальних костюмів!

Запрошуємо всіх на великі завози карнавальних костюмів в наші магазини за адресами: 
08 жовтня-Гоголя, 255 (категорія секонд хенд 444-22 грн.)
10 жовтня-Смілянська,46 (категорія секонд хенд 444-22грн.)
16 жовтня-Сумгаїтська,33 (категорія секонд хенд 444-22грн.)
16 жовтня-Гоголя,255 (категоряія ексклюзив 1444-122 грн.)
Різноманітні святкові наряди для дорослих та дітей на Хеловін, Новий рік та інші тематичні вечірки!


Загрузить еще